«Powrót

14. edycja konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy

14. edycja konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy

14. edycja konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy

Po raz 14. startuje ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministerstwo Finansów i Business Center Club „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy". Przedsiębiorcy wybierają w nim najlepsze urzędy skarbowe w drodze konkursu. Przedsięwzięcie promuje wysokie standardy obsługi klienta oraz tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi i przedsiębiorcami. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu 2016 r.

Grafika prezentująca dłoń która jest skierowana do przodu w geście powitania.

Konkurs jako ogólnopolskie niekomercyjne przedsięwzięcie przeprowadzono po raz pierwszy w 2003 r. Coroczne wyróżnienia są wyrazem uznania przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów skarbowych, tym samym dla umiejętności i kompetencji pracowników administracji podatkowej.

Jak wygląda konkurs? Przedsiębiorcy wypełniają ankiety, w których wybierają najlepiej ich zdaniem funkcjonujące urzędy skarbowe w Polsce. Oceniają jakość obsługi w urzędach oraz łatwość komunikacji i kompetencje ich pracowników. Te urzędy skarbowe, które zdobędą największą ilość punktów w ankietach, otrzymają tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy". Prawo używania tytułu przysługuje przez 1 rok, do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

W akcji chodzi też o lepsze wzajemne poznanie praw i obowiązków, którą towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorstw oraz o rzetelne i terminowe rozliczanie się z podatków.

Szczegółowe informacje na temat konkursu są dostępne na stronie internetowej Business Centre Club (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

Pliki do pobrania

«Powrót