«Powrót

16 kwietnia - dzień otwarty w urzędach skarbowych

16 kwietnia - dzień otwarty w urzędach skarbowych

16 kwietnia - dzień otwarty w urzędach skarbowych

Zapraszamy w sobotę 16 kwietnia na dzień otwarty w urzędach skarbowych w całej Polsce. Wszyscy, którzy zamierzają osobiście złożyć deklarację podatkową lub wysłać ją droga elektroniczną, mogą odwiedzić swój urząd w godzinach od 9.00 do 13.00.

Grafika promująca kampanię Szybki Pit na której widać mężczyznę siedzącego na fotelu oraz trzy kobiety w tle. Na dole napis Dzień otwarty w urzędach skarbowych oraz 16 kwietnia 2016 r. godzina 9.00-13.00
Dzień otwarty to znakomita okazja do uzyskania fachowej pomocy przy wypełnianiu deklaracji podatkowej. Pracownicy urzędów będą wydawać druki i przyjmować zeznania, pokażą też zalety rozliczeń elektronicznych. W urzędach przygotowano dodatkowe punkty informacyjne. Podatnicy będą mieli do dyspozycji również broszury informacyjne m.in. na temat ulgi na dzieci, ulgi rehabilitacyjnej lub opodatkowania dochodu (przychodu) z odpłatnego zbycia nieruchomości.

W wielu urzędach w salach obsługi podatnika zostaną uruchomione specjalne stanowiska komputerowe, gdzie będzie można złożyć zeznanie drogą elektroniczną przy pomocy usługi wstępnie wypełnionego zeznania podatkowego (PFR).

Wszystkich, którzy jeszcze nie rozliczyli swojej deklaracji podatkowej, zapraszamy do odwiedzenia urzędu skarbowego podczas dnia otwartego. 

«Powrót