«Powrót

18 kwietnia losowanie specjalne w loterii. Dwa auta do wygrania

18 kwietnia losowanie specjalne w loterii. Dwa auta do wygrania

18 kwietnia losowanie specjalne w loterii. Dwa auta do wygrania

Już dzisiaj, 18 kwietnia 2016 r., do wygrania w Narodowej Loterii Paragonowej będą aż dwa samochody. Obok comiesięcznego losowania nagrody głównej, czyli Opla Astry, drugi raz odbędzie się losowanie nagrody specjalnej – samochodu Opel Insignia. W losowaniu specjalnym wezmą udział paragony zarejestrowane na stronie loterii w pierwszym kwartale 2016 r. z branży „prywatna praktyka lekarska i dentystyczna". Transmisja w TVP 3 o godz. 21.Grafika informująca o losowaniu specjalnym w Narodowej Loterii Paragonowej, które ma odbyć się w dniu 18 kwietnia 2016 r., podczas którego do wygrania są dwa samochody – na dole grafiki napis Weź paragon, graj o nagrody.
Od rozpoczęcia loterii, tj. od 1 października 2015 r., każdego miesiąca szczęśliwcy wygrywają od Ministerstwa Finansów kluczyki do wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych Opli Astra. Wystarczy, że zarejestrują paragony fiskalne o wartości co najmniej 10 zł na stronie Narodowej Loterii Paragonowej. W losowaniu nagrody głównej biorą udział wszystkie zarejestrowane paragony. Ale co trzy miesiące obok Opla Astry i dwóch tabletów (dostaną je właściciele numerów rezerwowych), losujemy również nagrodę specjalną – Opla Insignię. Dzisiejsze losowanie będzie już drugim, w którym przekażemy to auto w zamian za pobieranie paragonów i wspieranie uczciwej konkurencji. W ten sposób chcemy nagrodzić tych z uczestników loterii, którzy w okresie od stycznia do marca 2016 r. zarejestrowali swoje paragony fiskalne za usługi lekarzy i dentystów, prowadzących prywatną praktykę. Polacy zgłosili ponad 400 tysięcy takich dowodów zakupu.

Doceniamy także przedsiębiorców, którzy wystawiają zwycięskie paragony. Do nich trafia tablet iPad Air 2.

Przypominamy, że od kwietnia do czerwca trwa rejestracja paragonów z branży „konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych". Ostatnią branżą, którą nagrodzimy Oplem Insignią, będą „restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowanie i podawanie napojów" (III kwartał 2016 r.).

Transmisja losowania w TVP 3 o godz. 21.

Więcej informacji na stronie loteri (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

***

Narodowa Loteria Paragonowa ma uświadamiać Polakom, że wydawanie i branie paragonów przy każdych zakupach towarów i usług oraz proszenie o paragon w sytuacji, kiedy sprzedawca zapomina o jego wydaniu, to postawa obywatelska, która przekłada się na lepsze funkcjonowanie kraju i finansowanie usług, z których wszyscy korzystamy na co dzień. Loteria tym samym podkreśla związek między braniem paragonu a wpływami do budżetu państwa. Pamiętanie o paragonach to również wspieranie uczciwych przedsiębiorców i kształtowanie zdrowej konkurencji między nimi.

Wytypowanie branż usługowych premiowanych w loterii wynika z wprowadzenia w 2015 r. bezwzględnego obowiązku rejestrowania sprzedaży na kasach fiskalnych m. in. u fryzjerów, kosmetyczek, lekarzy i mechaników. Wybierając branże premiowane kierowaliśmy się też powszechnością i dostępnością usług. Chcemy też wzmocnić wśród Polaków nawyk brania paragonów, zwłaszcza za usługi.

«Powrót