«Powrót

3 czerwca Dzień Dziecka w KPRM

3 czerwca Dzień Dziecka w KPRM

3 czerwca Dzień Dziecka w KPRM

Trójka radosnych dzieci biegnie po łące w tym napis na grafice
  • W najbliższą sobotę 3 czerwca zapraszamy na piknik z okazji Dnia Dziecka.
  • Impreza odbędzie się w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie.
  • Jak co roku na dzieci i dorosłych czeka wiele atrakcji.

Zapraszamy wszystkie dzieciaki, małe i duże, oraz ich rodziców i opiekunów na piknik z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w sobotę 3 czerwca w godz. 10-16 w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów przy Al. Ujazdowskich 1/3 w Warszawie. Wstęp wolny.

W tym roku spotykamy się po raz piąty, świętując pod hasłem „Polak mały". Odwiedzających czeka wiele atrakcji: konkursy z nagrodami, pokazy psów Służby Celno-Skarbowej, doświadczenia naukowe, pokazy drukarki 3D czy fotobudki. Maluchy mogą liczyć na malowanie buziek, poszaleć na dmuchanym placu zabaw lub oddać się radosnej twórczości podczas warsztatów plastycznych.

Pasjonaci szybkości będą mogli skorzystać z symulatorów jazdy motorowerem oraz jazdy 3D i zderzeń. Na smakoszy czekają z kolei dania kuchni molekularnej i polskie specjały. Przygotowano również warsztaty robotyki, będzie też Kopernik na Kółkach, prezentacja wyposażenia wojska, labirynt saperski i wiele innych. Nie zabraknie też atrakcji dla miłośników sportu, którzy będą chcieli się zmierzyć w różnych dyscyplinach.

A jakie atrakcje czekają na stoisku Ministerstwa Finansów? W laboratorium najmłodsi przeprowadzą bezpieczne wybuchy i inne eksperymenty, w sklepie zrobią zakupy z kasą fiskalną i dowiedzą się po co „ten" paragon, a wspólnie z rodzicami sprawdzą się przy kole wiedzy walcząc o nagrody. Będzie też malowanie na szkle i szczudlarz z bańkami.

Razem z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów oraz innymi ministerstwami zachęcamy do wspólnej zabawy. Nie może Was zabraknąć!

«Powrót