«Powrót

Do 26 kwietnia możesz pytać online o PIT za 2015 r.

Do 26 kwietnia możesz pytać online o PIT za 2015 r.

Do 26 kwietnia możesz pytać online o PIT za 2015 r.

Grafika promująca kampanię Szybki Pit na której widać cztery postacie a nad nimi znak zapytania, koła zębate, żarówkę i wykrzyknik. Powyżej napis Do północy 26 kwietnia odpowiadamy na pytania dotyczące rozliczeń PIT aplikacja pytaniawa na szybkipit.pl.

Do północy we wtorek 26 kwietnia zadaj pytanie naszym ekspertom, jeśli chcesz aby rozwiali twoje wątpliwości dotyczące poprawnego rozliczenia PIT za ubiegły rok. Czasu na rozliczenie się z urzędem skarbowym zostało już niewiele – w 2016 r. termin mija w poniedziałek 2 maja.

Eksperci Krajowej Informacji Podatkowej (KIP) czekają na twoje pytania dotyczące rozliczeń za 2015 r. Dla osób preferujących kontakt mejlowy przygotowaliśmy aplikację do zadawania pytań, z której skorzystało już kilka tysięcy podatników. Dopytują np. o załączniki do najpopularniejszych formularzy PIT-37 i 38, o przysługujące im ulgi i odliczenia od podatku, wspólne rozliczenie z małżonkiem czy uwzględnienie w PIT dochodów uzyskanych  za granicą.

Ty również możesz skorzystać z pomocy ekspertów KIP. Zadaj pytanie na stronie SzybkiPit.pl (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

«Powrót