«Powrót

Dwa samochody do wygrania – losowanie specjalne w loterii

Dwa samochody do wygrania – losowanie specjalne w loterii

Dwa samochody do wygrania – losowanie specjalne w loterii

Już dzisiaj, 18 stycznia 2016 r., w Narodowej Loterii Paragonowej będzie można wygrać po raz pierwszy obok nagrody głównej, czyli Opla Astry, także nagrodę specjalną – samochód Opel Insignia. W kwartalnym losowaniu specjalnym wezmą udział paragony zarejestrowane na stronie loterii w ostatnich 3 miesiącach 2015 r. z branży „Fryzjerstwo i pozostałe usługi kosmetyczne". Transmisja w TVP3 o godz. 21.

Grafika promująca Narodową Loterię Paragonową w tym napis „Dwa samochody do wygrania. Losowanie specjalne w Narodowej Loterii Paragonowej. Weź paragon, graj o nagrody.

Od rozpoczęcia loterii, tj. od 1 października 2015 r., dwóch szczęśliwców odebrało od Ministerstwa Finansów kluczyki do Opli Astra, które stanowią nagrodę główną w comiesięcznych losowaniach Narodowej Loterii Paragonowej – w tym losowaniu biorą udział wszystkie zarejestrowane paragony. Ale już dzisiaj obok Opla Astry i dwóch tabletów (dostaną je właściciele numerów rezerwowych), będziemy mieć wielką przyjemność wylosować nagrodę specjalną – Opla Insignię. Chcemy tym samym nagrodzić tych z uczestników loterii, którzy w okresie od października do grudnia 2015 r. zarejestrowali na stronie loterii swoje paragony fiskalne za usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Polacy zgłosili milion takich dowodów zakupu!

Tablet iPad Air 2 powędruje także do przedsiębiorcy, który wystawił zwycięski paragon.

Aktualnie (styczeń-marzec br.) branżą premiowaną jest „prywatna praktyka lekarska i dentystyczna". Przypominamy, że kolejnymi branżami nagradzanymi Oplem Insignią będą „konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych" (II kwartał 2016 r.) oraz „restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowanie i podawanie napojów" (III kwartał 2016 r.).

Transmisja losowania w TVP3 o godz. 21.

Więcej informacji na stronie loterii (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

***        ***

Narodowa Loteria Paragonowa ma uświadamiać Polakom, że wydawanie i branie paragonów przy każdych zakupach towarów i usług oraz proszenie o paragon w sytuacji, kiedy sprzedawca zapomina o jego wydaniu, to postawa obywatelska, która przekłada się na lepsze funkcjonowanie kraju i finansowanie usług, z których wszyscy korzystamy na co dzień. Loteria tym samym podkreśla związek między braniem paragonu a wpływami do budżetu państwa. Dzięki temu możemy liczyć na sprawniejszą służbę zdrowia, oświatę czy transport publiczny. Pamiętanie o paragonach to również wspieranie uczciwych przedsiębiorców i kształtowanie zdrowej konkurencji między nimi.

«Powrót