«Powrót

Dziś losowanie notebooków i tabletów w Narodowej Loterii Paragonowej

Dziś losowanie notebooków i tabletów w Narodowej Loterii Paragonowej

Dziś losowanie notebooków i tabletów w Narodowej Loterii Paragonowej

Już dzisiaj, 24 czerwca 2016 r., uczestnicy Narodowej Loterii Paragonowej mogą wygrać nowoczesny sprzęt elektroniczny za paragony fiskalne zarejestrowane na stronie loterii w maju 2015 r. Do rozdania mamy sześć notebooków Lenovo ThinkPad i pięć tabletów iPad Air 2.

Wyniki losowania będą dostępne na stronie loteriaparagonowa.gov.pl/wyniki
(link otwiera nowe okno w innym serwisie)
ok. godz. 17. Losowanie będzie można także obejrzeć na kanale YouTube loterii (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

Uwaga, teraz oprócz notebooków i tabletów rozdajemy 100 gadżetów z logo loterii! Wygrywa pierwsze 100 osób, które w komentarzu na profilu loterii na FB (link otwiera nowe okno w innym serwisie) zamieszczą zdjęcie paragonu za zakupy z czerwca o wartości min. 10 zł. Życzymy miłej zabawy!

Przypominamy, że nagroda główna w loterii to Opel Astra, którą losujemy co miesiąc. Do tej pory przekazaliśmy już 7 tych aut. A przedsiębiorcy, którzy wydali szczęśliwe paragony zwycięzcom, otrzymują multimedialny tablet iPad Air 2. Dodatkowo, tak jak w dzisiejszym losowaniu, wartościowy sprzęt elektroniczny – nowoczesne notebooki i iPady – każdego miesiąca trafiają do kolejnych jedenastu uczestników loterii. Warto też pamiętać, że co kwartał losujemy nagrodę specjalną, czyli Opla Insignię, spośród paragonów z tzw. branż premiowanych. Już tylko do końca czerwca jest to „konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych". Od lipca do września tą branżą są „restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowanie i podawanie napojów". Wylosowaliśmy już 2 insignie, kolejne losowanie odbędzie się 18 lipca.

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która ma uświadomić Polakom, jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego i promować uczciwą konkurencję między przedsiębiorcami. Dlatego nagradzamy tych, którzy zachowują się odpowiedzialnie i biorą paragony lub proszą o nie w sytuacji, gdy sprzedawca sam ich nie wręcza.

Aby wziąć w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie Narodowej Loterii Paragonowej (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

«Powrót