«Powrót

Dzisiaj losowanie Opla Astry w Narodowej Loterii Paragonowej

Dzisiaj losowanie Opla Astry w Narodowej Loterii Paragonowej

Dzisiaj losowanie Opla Astry w Narodowej Loterii Paragonowej

Już 19 września 2016 r. wylosujemy jedenastego Opla Astrę, czyli comiesięczną nagrodę główną w Narodowej Loterii Paragonowej organizowanej przez Ministerstwo Finansów. Nowe auto można otrzymać w zamian za zgłoszenie prawidłowego dowodu zakupu o wartości minimum 10 zł na stronie loterii. W losowaniu wezmą udział paragony zarejestrowane w sierpniu 2016 r. Transmisja w TVP 3 o godz. 21.

Grafika informująca o losowaniu w Narodowej Loterii Paragonowej - w tym napis 19 września losowanie w Narodowej Loterii Paragonowej.

Oprócz szczęśliwego paragonu fiskalnego, który zwycięzca wymieni na kluczyki do wartego kilkadziesiąt tysięcy złotych nowego Opla Astry, dzisiaj wylosujemy też dwa nowoczesne tablety iPad Air 2 dla właścicieli numerów rezerwowych. Dodatkowy tablet wręczymy przedsiębiorcy, który wydał zwycięski paragon. Dotychczas przekazaliśmy 10 Opli Astra i 64 iPady. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy być pełnoletnim i rejestrować paragony fiskalne o wartości co najmniej 10 zł na stronie internetowej loterii. W losowaniu nagrody głównej biorą udział wszystkie paragony zgłoszone w miesiącu, który poprzedza losowanie, tym razem – w sierpniu 2016 r.

Przypominamy, że Narodowa Loteria Paragonowa potrwa do 31 marca 2017 r. Kolejne 6 miesięcy akcji oznacza, że naszych uczestników czeka jeszcze wiele pozytywnych emocji i więcej szans na wygraną.

Transmisja losowania odbędzie się w TVP 3 o godz. 21.

***

Narodowa Loteria Paragonowa ma uświadamiać Polakom, że wydawanie i branie paragonów przy każdych zakupach towarów i usług oraz proszenie o paragon w sytuacji, kiedy sprzedawca zapomina o jego wydaniu, to postawa obywatelska, która przekłada się na lepsze funkcjonowanie kraju i finansowanie usług, z których wszyscy korzystamy na co dzień. Loteria tym samym podkreśla związek między braniem paragonu a wpływami do budżetu państwa. Pamiętanie o paragonach to również wspieranie uczciwych przedsiębiorców i kształtowanie zdrowej konkurencji między nimi.

Wszystkie wydarzenia dot. loterii można śledzić na jej profilach w mediach społecznościowych (linki otwierają okna w innych serwisach):

Więcej informacji znajduje się również na stronie internetowej loterii oraz Ministerstwa Finansów.

«Powrót