«Powrót

Kolejne losowanie notebooków i tabletów w Narodowej Loterii Paragonowej

Kolejne losowanie notebooków i tabletów w Narodowej Loterii Paragonowej

Kolejne losowanie notebooków i tabletów w Narodowej Loterii Paragonowej

W piątek 29 stycznia br. uczestnicy Narodowej Loterii Paragonowej będą mieć szansę na wygranie notebooka lub iPada. Paragony fiskalne zarejestrowane w grudniu 2015 r. na stronie loterii wezmą udział w losowaniu sześciu notebooków Lenovo ThinkPad i pięciu tabletów iPad Air 2.

Grafika informująca o losowaniach, w tym również to w dniu 29 listopada 2015 r., podczas których do wygrania są notebooki lub iPady – po prawej stronie widoczny jest adres www.loteriaparagonowa.gov.pl a poniżej napis Narodowa Loteria Paragonowa

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która ma uświadomić Polakom, jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego i promować uczciwą konkurencję między przedsiębiorcami. Dlatego nagradzamy tych, którzy zachowują się odpowiedzialnie i biorą paragony lub proszą o nie w sytuacji, gdy sprzedawca sam ich nie wręcza.

Przypominamy, że dotychczas wręczyliśmy uczestnikom loterii już 2 nagrody główne, czyli samochody Opel Astra. Natomiast przedsiębiorcy, którzy wydali im szczęśliwe paragony, otrzymalimultimedialny tablet iPad Air 2. Dodatkowo, tak jak w dzisiejszym losowaniu, wartościowy sprzęt elektroniczny – nowoczesne notebooki i iPady – co miesiąc trafia do kolejnych jedenastu uczestników loterii. Warto też pamiętać, że co kwartał losujemy nagrodę specjalną, czyli Opla Insignię, spośród paragonów z tzw. branż premiowanych (w I kwartale 2016 r. to „prywatna praktyka lekarska i dentystyczna"). Pierwsze takie losowanie odbyło się 18 stycznia.

Wyniki losowania będą dostępnena stronie loteriaparagonowa.gov.pl/wyniki (link otwiera nowe okno w innym serwisie) ok. godz. 17. Losowanie będzie można także obejrzeć na kanale YouTube loterii (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

Aby wziąć w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie loterii paragonowe (link otwiera nowe okno w innym serwisie). W pierwszym kwartale trwania loterii Polacy zarejestrowali ponad 45 milionów paragonów.

«Powrót