«Powrót

Losowanie notebooków i tabletów w Narodowej Loterii Paragonowej

Losowanie notebooków i tabletów w Narodowej Loterii Paragonowej

Losowanie notebooków i tabletów w Narodowej Loterii Paragonowej

Tablet i notebook oraz napis 28 października losowanie notebooków i tabletów w Narodowej Loterii Paragonowej,

W piątek 28 października 2016 r. odbędzie się kolejne losowanie sześciu notebooków Lenovo ThinkPad i pięciu tabletów iPad Air 2 w Narodowej Loterii Paragonowej. W losowaniu cennego sprzętu elektronicznego wezmą udział paragony fiskalne zarejestrowane na stronie loterii we wrześniu 2016 r. Przypominamy też, że poniedziałek 31 października to ostatni dzień na rejestrację paragonów z kończącego się miesiąca.

Nagroda główna w loterii to Opel Astra, którą losujemy co miesiąc. Do tej pory wręczyliśmy już 11 tych aut. Co kwartał losujemy nagrodę specjalną, czyli Opla Insignię, spośród paragonów z tzw. branż premiowanych (w IV kwartale 2016 r. to „działalność taksówek osobowych"). Wylosowaliśmy już 4 insignie. Dodatkowo, tak jak w dzisiejszym losowaniu, wartościowy sprzęt elektroniczny – nowoczesne notebooki i iPady – każdego miesiąca trafiają do kolejnych jedenastu uczestników loterii. Także przedsiębiorcy, którzy wydali szczęśliwe paragony zwycięzcom, otrzymują multimedialny tablet iPad Air 2. Przekazaliśmy już 156 Lenovo i iPadów.

Wyniki losowania będą dostępne na stronie loteriaparagonowa.gov.pl/wyniki (link otwiera nowe okno w innym serwisie). Losowanie będzie można także obejrzeć na kanale YouTube loterii (link otwiera nowe okno w innym serwisie)

***

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która ma uświadomić Polakom, jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego i promować uczciwą konkurencję między przedsiębiorcami. Dlatego nagradzamy tych, którzy zachowują się odpowiedzialnie i biorą paragony lub proszą o nie w sytuacji, gdy sprzedawca sam ich nie wręcza.

Aby wziąć w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie Narodowej Loterii Paragonowej (link otwiera nowe okno w innym serwisie). Do 28 kwietnia br. Polacy zarejestrowali ponad 81 milionów paragonów.

«Powrót