«Powrót

Losowanie notebooków i tabletów w Narodowej Loterii Paragonowej

Losowanie notebooków i tabletów w Narodowej Loterii Paragonowej

Losowanie notebooków i tabletów w Narodowej Loterii Paragonowej

Ikonografika z przypomnieniem, że 29 kwietnia losowanie notebooków i tabletów w Narodowej Loterii Paragonowej

W piątek 29 kwietnia 2016 r. uczestnicy Narodowej Loterii Paragonowej będą mieć szansę na wygranie sześciu notebooków Lenovo ThinkPad i pięciu tabletów iPad Air 2. W losowaniu nowoczesnego sprzętu elektronicznego wezmą udział paragony fiskalne zarejestrowane na stronie loterii w marcu 2015 r.

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która ma uświadomić Polakom, jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego i promować uczciwą konkurencję między przedsiębiorcami. Dlatego nagradzamy tych, którzy zachowują się odpowiedzialnie i biorą paragony lub proszą o nie w sytuacji, gdy sprzedawca sam ich nie wręcza.

Przypominamy, że nagroda główna w loterii to Opel Astra, którą losujemy co miesiąc i zrobiliśmy to już 5 razy. Natomiast przedsiębiorcy, którzy wydali szczęśliwe paragony zwycięzcom, otrzymują multimedialny tablet iPad Air 2. Dodatkowo, tak jak w jutrzejszym losowaniu, wartościowy sprzęt elektroniczny – nowoczesne notebooki i iPady – każdego miesiąca trafiają do kolejnych jedenastu uczestników loterii. Warto też pamiętać, że co kwartał losujemy nagrodę specjalną, czyli Opla Insignię, spośród paragonów z tzw. branż premiowanych (w II kwartale 2016 r. to „konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych"). Wylosowaliśmy już 2 insignie, kolejne losowanie odbędzie się 18 lipca.

Wyniki losowania będą dostępne na stronie loteriaparagonowa.gov.pl/wyniki (link otwiera nowe okno w innym serwisie) ok. godz. 17. Losowanie będzie można także obejrzeć na kanale YouTube loterii (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

Aby wziąć w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie Narodowej Loterii Paragonowej (link otwiera nowe okno w innym serwisie). Do 28 kwietnia br. Polacy zarejestrowali ponad 81 milionów paragonów.

«Powrót