«Powrót

Losowanie w loterii i ostatni dzień na rejestrację paragonów z września

Losowanie w loterii i ostatni dzień na rejestrację paragonów z września

Losowanie w loterii i ostatni dzień na rejestrację paragonów z września

30 września losowanie w loterii i ostatni dzień na rejestrację paragonów z września

Losowanie sześciu notebooków Lenovo oraz pięciu iPadów Air2 to nie jedyna rzecz, o której warto pamiętać 30 września 2016 r. To także ostatni dzień na zarejestrowanie paragonów za kończący się miesiąc, które wezmą udział w losowaniu Opla Astry, czyli nagrody głównej w Narodowej Loterii Paragonowej. Dodatkowo zgłaszajcie wasze wrześniowe paragony z branży restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowanie i podawanie napojów. To z kolei szansa na wygranie nagrody specjalnej w loterii, czyli Opla Insignii. Losowanie obu aut już 17 października 2016 r. 

Wartościowy sprzęt elektroniczny to, obok samochodów, cenne nagrody, które otrzymują uczestnicy akcji edukacyjnej Ministerstwa Finansów, która zachęca do brania i wydawania paragonów fiskalnych podczas codziennych zakupów towarów i usług. Ponieważ przedłużyliśmy Narodową Loterię Paragonową do 31 marca 2017 r., w kolejnych miesiącach nadal będziecie mieć szansę na wygranie samochodów oraz notebooków Lenovo i iPadów Air2 w zamian za wspieranie uczciwych przedsiębiorców i przeciwdziałanie szarej strefie w gospodarce.

Numery zwycięskich zgłoszeń będą dostępne na loteriaparagonowa.gov.pl/losowania (link otwiera okno w innym serwisie).

Dzisiaj do północy możecie też rejestrować wrześniowe paragony. To warunek, aby uczestniczyć w podwójnym październikowym losowaniu: comiesięcznym Opla Astry spośród paragonów fiskalnych zarejestrowanych na stronie internetowej loterii, oraz cokwartalnym Opla Insignii, w którym biorą udział zgłoszenia z tzw. branż premiowanych,  które zmieniają się co 3 miesiące. Przypominamy, że obecnie (od lipca do września) premiujemy „restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowanie i podawanie napojów". Nowymi branżami premiowanymi w Narodowej Loterii Paragonowej będą „działalność taksówek osobowych" (IV kw. 2016 r.) oraz „sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw" (I kw. 2017 r.).

***

W loterii może wziąć udział każdy paragon fiskalny wystawiony na kwotę minimum 10 zł. Uczestnikami loterii mogą być osoby, które ukończyły 18 lat i zarejestrują paragon na loteriaparagonowa.gov.pl (link otwiera okno w innym serwisie).

«Powrót