«Powrót

Narodowa Loteria Paragonowa. 16 maja losowanie Opla Astry

Narodowa Loteria Paragonowa. 16 maja losowanie Opla Astry

Narodowa Loteria Paragonowa. 16 maja losowanie Opla Astry

Ikonografika przedstawiająca nagrody Loterii Paragonowej

Już dzisiaj wieczorem każdy z uczestników loterii organizowanej przez Ministerstwo Finansów stanie przed szansą wygrania nagrody głównej, czyli Opla Astry. To będzie już siódma Astra, którą przekażemy w zamian za prawidłowy dowód zakupu o wartości minimum 10 zł. W losowaniu wezmą udział paragony zarejestrowane na stronie loterii w kwietniu 2016 r. Transmisja w TVP 3 o godz. 21.

W czasie trwania Narodowej Loterii Paragonowej (1 października 2015 r. – 30 września 2016 r.) co miesiąc losujemy wśród zgłoszonych paragonów fiskalnych taki, który zwycięzca wymienia na kluczyki do wartego kilkadziesiąt tysięcy złotych Opla Astry. Dodajemy też dwa nowoczesne tablety iPad Air 2 dla właścicieli numerów rezerwowych oraz jeden dla przedsiębiorcy, który wydał zwycięski paragon. Dotychczas przekazaliśmy sześć Opli Astra. Wystarczy rejestrować paragony fiskalne o wartości co najmniej 10 zł na stronie internetowej loterii. W losowaniu nagrody głównej biorą udział wszystkie paragony zgłoszone w miesiącu poprzedzającym losowanie, tym razem – w kwietniu 2016 r.

A co trzy miesiące obok Opla Astry i losujemy również nagrodę specjalną – Opla Insignię. Przypominamy, że aktualnie (kwiecień-czerwiec) trwa rejestracja paragonów z branży „konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych".

Transmisja losowania odbędzie się w TVP 3 o godz. 21. Więcej informacji na stronie loterii (link otwiera okno w innym serwisie).

***

Narodowa Loteria Paragonowa ma uświadamiać Polakom, że wydawanie i branie paragonów przy każdych zakupach towarów i usług oraz proszenie o paragon w sytuacji, kiedy sprzedawca zapomina o jego wydaniu, to postawa obywatelska, która przekłada się na lepsze funkcjonowanie kraju i finansowanie usług, z których wszyscy korzystamy na co dzień. Loteria tym samym podkreśla związek między braniem paragonu a wpływami do budżetu państwa. Pamiętanie o paragonach to również wspieranie uczciwych przedsiębiorców i kształtowanie zdrowej konkurencji między nimi.

«Powrót