«Powrót

Narodowa Loteria Paragonowa. Nagroda pojedzie do Zachodniopomorskiego

Narodowa Loteria Paragonowa. Nagroda pojedzie do Zachodniopomorskiego

Narodowa Loteria Paragonowa. Nagroda pojedzie do Zachodniopomorskiego

Szczęśliwi zwycięscy stoją przed samochodem Opel Astra na placu Ministerstwa Finansów

Kluczyki do głównej nagrody w Narodowej Loterii Paragonowej – samochodu Opel Astra – trafiły w ręce pana Stefana z Mścic k. Koszalina w województwie zachodniopomorskim. To czwarta Astra przekazana za zwycięski paragon zarejestrowany w loterii.

Pan Stefan jest inżynierem budownictwa lądowego, na stronie loterii zarejestrował ponad setkę paragonów, w tym 46 w styczniu 2016 r. Ten jeden, wylosowany spośród ponad 10 mln styczniowych paragonów, okazał się dla niego wyjątkowo szczęśliwy. Odebrał za niego główną nagrodę w loterii o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Warto dodać, że pan Stefan bierze udział w loterii od początku, ponieważ pierwszy paragon zarejestrował 4 października 2015 r.

„Panu dziękuję za zaangażowanie i za to, że wziął Pan na siebie rejestrację paragonów. A Pani za to, że zmobilizowała małżonka i Państwo tyle paragonów zarejestrowaliście oraz zapoznaliście się z warunkami naszego przedsięwzięcia, tak istotnego i ważnego dla całej Polski. Jesteście Państwo takimi obywatelami, jakich byśmy sobie wszyscy życzyli" – gratulował wiceminister finansów Wiesław Jasiński podczas przekazywania samochodu panu Stefanowi i jego małżonce. Minister przypomniał też, że Narodowa Loteria Paragonowa to jeden ze sposobów uszczelniania systemu podatkowego w naszym kraju. Po zakończeniu loterii we wrześniu 2016 r. i zweryfikowaniu efektów zapadnie decyzja o jej ewentualnym przedłużeniu.

„Paragony rejestrowałem co miesiąc, od początku trwania loterii" ­– przyznał zwycięzca lutowego losowania nagród. Dodał, że wciąż nie może uwierzyć w wygraną, zwłaszcza że to pierwsza jego wygrana w życiu. „Jak się nie gra, to się nie wygra" – przypomniał starą prawdę pan Stefan z Mścić, odbierając czarnego Opla Astrę z biało-czerwonym logo loterii.

«Powrót