«Powrót

Ostatnie dni na rejestrację paragonów za kwiecień

Ostatnie dni na rejestrację paragonów za kwiecień

Ostatnie dni na rejestrację paragonów za kwiecień

Ikonografika przypominająca o rejestracji paragonów za kwiecień w Narodowej Loterii Paragonowej w tym napis

Zostały Ci paragony za towary i usługi zakupione w kwietniu? Jeszcze tylko dziś i jutro możesz zarejestrować je na stronie Narodowej Loterii Paragonowej, aby wziąć udział w losowaniu nagród w maju.

To jedna z podstawowych zasad loterii – paragon trzeba zarejestrować w miesiącu zakupu. Warto też pamiętać, że w kwietniu zmieniła się premiowana branża. Obecnie jest to mechanika samochodowa, a dokładnie „konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych". Biorąc paragon z tej branży i rejestrując go w loterii, po skończonym kwartale, masz szansę wygrać w specjalnym losowaniu Opla Insignię.

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która ma uświadomić Polakom, jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Kampania została zaplanowana na rok, ruszyła 1 października 2015 r. i właśnie znalazła się na półmetku. Do tej pory Polacy zarejestrowali ponad 81 milionów paragonów fiskalnych.

Rejestracja paragonów odbywa się na stronie loterii (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

Wszystkie wydarzenia dot. Loterii można śledzić na profilach loterii w mediach społecznościowych (linki otwierają nowe okna w innych serwisach):

«Powrót