«Powrót

Tylko 2 dni na rejestrację paragonów. Także tych od mechanika

Tylko 2 dni na rejestrację paragonów. Także tych od mechanika

Tylko 2 dni na rejestrację paragonów. Także tych od mechanika

Akcesoria samochodowe i wózek na zakupy oraz napis zarejestruj paragon od mechanika tylko do 30.06.2016

Zrobiłeś przegląd auta przed wakacyjnym wyjazdem w warsztacie? A może kupiłeś nowe części i samodzielnie je wymieniłeś? Pamiętaj, że czwartek 30 czerwca to ostatni dzień na rejestrację paragonów z branży dodatkowo premiowanej w Narodowej Loterii Paragonowej w 2 kwartale 2016 r., czyli mechaniki samochodowej i sprzedaży części do aut. Wszystkie paragony z tej branży oraz pozostałe czerwcowe paragony możesz zarejestrować już tylko do jutra!

Od kwietnia do czerwca 2016 r. premiowaną branżą w Narodowej Loterii Paragonowej jest „konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych". To trzecia z czterech branż premiowanych dodatkowymi nagrodami w loterii. Przypominamy, że raz na miesiąc losowany jest Opel Astra, zaś raz na kwartał, spośród paragonów z branży – Opel Insignia. Jeśli zarejestrujesz paragon, który wydał ci mechanik w warsztacie lub sprzedawca w sklepie z częściami samochodowymi, masz szansę właśnie na nagrodę specjalną – Opla Insignię. 30 czerwca to jednocześnie ostatni dzień, kiedy możesz rejestrować pozostałe paragony z mijającego miesiąca. To jedna z podstawowych zasad loterii – paragon należy rejestrować w miesiącu zakupu.

Najbliższe losowanie odbędzie się 18 lipca 2016 r. I właśnie wtedy – obok Opla Astry i dwóch iPadów Air 2, losowanych spośród wszystkich zarejestrowanych w czerwcu paragonów, odbędzie się dodatkowe, trzecie już losowanie Opla Insignii (wyłącznie spośród paragonów „branżowych"). Czwartą insignię rozdamy za paragony z branży „restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowanie i podawanie napojów", które zostaną zgłoszone na stronie loterii (link otwiera okno w iinym serwisie) od lipca do września br.

***

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która ma uświadomić Polakom, jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Biorąc paragon wspierają uczciwych przedsiębiorców i uczciwą konkurencję między nimi. Do końca maja 2016 r. Polacy zarejestrowali blisko 91 milionów paragonów fiskalnych.

«Powrót