«Powrót

Wakacje z Narodową Loterią Paragonową trwają

Wakacje z Narodową Loterią Paragonową trwają

Wakacje z Narodową Loterią Paragonową trwają

Muszle na plaży i napis Półmetek wakacji. Pamiętajcie o zarejestrowaniu paragonu w Narodowej Loterii Paragonowej.

Przed nami jeszcze prawie cały miesiąc wakacji i kolejne imprezy Lata z Radiem z udziałem Narodowej Loterii Paragonowej. Już w najbliższy weekend zapraszamy do Kalisza (sobota 6.08.) i do Stegny (niedziela 7.08.). Na uczestników czekają liczne atrakcje oraz możliwość rejestracji paragonów w loterii.

Przez całe wakacje Narodowa Loteria Paragonowa gości na trasie koncertowej Lata z Radiem Polskiego Radia. Imprezy są świetną okazją do zabawy dla całej rodziny. Dla naszych gości przygotowaliśmy liczne atrakcje. Dorośli mogą rejestrować paragony fiskalne na stronie loterii, sprawdzić swoją wiedzę w quizie edukacyjnym – dla najlepszych przewidziane są upominki, a także napić się aromatycznej kawy. Dla dzieci przygotowane jest specjalne show (do obejrzenia co godzinę), zabawa edukacyjna „Zrób zakupy w naszym sklepie", kolorowanki, gry i wiele innych atrakcji. A na poczęstunek - popcorn.

W lipcu odwiedziliśmySolec Kujawski, Inowrocław, Miastko i Rabkę-Zdrój. A tak wygląda plan imprez sierpniowych:

  • 6.08.2016 – Kalisz, teren zielony przy ul. Hanki Sawickiej, Plac Bohaterów Westerplatte
  • 7.08.2016 – Stegna, plac przy ul. Jagiełły
  • 14.08.2016 – Stalowa Wola, Stadion Miejski, ul. Hutnicza 15
  • 20.08.2016 – Augustów, plaża przy amfiteatrze nad jeziorem Necko
  • 21.08.2016 – Grajewo, boisko sportowe przy Klubie Hades, ul. Wojska Polskiego
  • 28.08.2016 – Otwock, stadion OKS Otwock, ul. Sportowa 1

***

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów. Aby wziąć w niej udział trzeba zakupić towary lub usługi za min. 10 zł, zachować świadczący o tym paragon fiskalny i zarejestrować go w miesiącu zakupu na stronie internetowej loterii.
Wszystkie wydarzenia dotyczące loterii można śledzić na jej profilach w mediach społecznościowych (linki otwierają okna w innych serwisach):

«Powrót