«Powrót

Od 20 lutego 2019 r. strony MF i KAS na portalu Gov.pl

Od 20 lutego 2019 r. strony MF i KAS na portalu Gov.pl

Od 20 lutego 2019 r. strony MF i KAS na portalu Gov.pl

  • Już 20 lutego 2019 r. na portalu rządowym Gov.pl zostaną udostępnione nowe odsłony stron Ministerstwa Finansów i Krajowej Administracji Skarbowej (odpowiednio pod adresem www.gov.pl/finanse oraz www.gov.pl/kas).
  • Oznacza to, że tylko do 20 lutego 2019 r. będziemy publikować informacje na naszych dotychczasowych stronach www.mf.gov.pl i www.mf.gov.pl/krajowa-administracja-skarbowa.

Po tym terminie dotychczasowe strony zostaną zarchiwizowane i będzie je można nadal przeglądać czy pobierać z nich np. załączniki. Dotychczasowe strony MF i KAS zostały zarchiwizowane pod adresami https://mf-arch2.mf.gov.pl/ministerstwo-finansow oraz https://mf-arch2.mf.gov.pl/krajowa-administracja-skarbowa.

Od 20 lutego br. (od godzin wieczornych) wszystkie informacje będziemy publikować pod nowymi adresami www MF i KAS w domenie Gov.pl.

Podobnie jak dotychczas, strony MF i KAS będą funkcjonować w formule BIP+, tzn. obok informacji wymaganych przepisami z zakresu dostępu do informacji publicznej będą zawierać dodatkowe informacje, np. z zakresu edukacji finansowej oraz komunikaty.

Zachęcamy do odwiedzania naszych stron w nowych odsłonach na www.gov.pl/finanse oraz www.gov.pl/kas.

«Powrót