«Powrót

29 lipca losowanie notebooków i iPadów w loterii

29 lipca losowanie notebooków i iPadów w loterii

29 lipca losowanie notebooków i iPadów w loterii

Grafika promująca Narodową Loterię Paragonową w tym napis 29 lipca Losowanie dodatkowych nagród! Na grafice widoczny jest laptop i  iPad.

Sześć notebooków Lenovo oraz pięć iPadów Air2 jest do wygrania w losowaniu dodatkowym w Narodowej Loterii Paragonowej, które odbędzie się już dzisiaj, 29 lipca 2016 r. Wartościowy sprzęt elektroniczny to, obok samochodów Opel Astra i Insignia, jedna z nagród w akcji edukacyjnej Ministerstwa Finansów, która zachęca do brania i wydawania paragonów fiskalnych i w ten sposób wspiera uczciwych przedsiębiorców.

Opel Astra to główna nagroda w Narodowej Loterii Paragonowej, którą losujemy co miesiąc spośród paragonów fiskalnych zarejestrowanych na stronie internetowej loterii. Natomiast losowanie Opla Insignii odbywa się co kwartał i biorą w nim udział zgłoszenia z tzw. branż premiowanych, które zmieniają się co kwartał. Przypominamy, że obecnie (od lipca do września) premiujemy „restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowanie i podawanie napojów". Dodatkowo, raz w miesiącu, uczestnicy loterii wykrywają atrakcyjny sprzęt w postaci nowoczesnych notebooków Lenovo i iPadów Air2.

Numery zwycięskich zgłoszeń będą dostępne po południu na https://loteriaparagonowa.gov.pl/wyniki (link otwiera okno w innym serwisie).

«Powrót