«Powrót

Cykl konferencji dla przedsiębiorców z udziałem MF i KAS

Cykl konferencji dla przedsiębiorców z udziałem MF i KAS

Cykl konferencji dla przedsiębiorców z udziałem MF i KAS

Grafika z napisem Bezpieczna transakcja, mechanizm podzielonej płatności w praktyce
  • Zapraszamy na cykl konferencji „Polscy przedsiębiorcy mówią o …", które odbędą się w Gdańsku, Białymstoku, Katowicach i Rzeszowie.
  • Pierwsza z nich już 5 października. Z przedstawicielami biznesu w Gdańsku spotka się wiceminister finansów, zastępca szefa KAS Paweł Cybulski.
  • Ministerstwo Finansów objęło konferencje patronatem w ramach kampanii Bezpieczna transakcja.

Cykl konferencji będzie okazją do dyskusji na najistotniejsze tematy dot. polskich przedsiębiorców w gronie przedstawicieli administracji publicznej i samorządowej, właścicieli firm oraz ekspertów.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w Gdańsku. Wiceminister finansów, zastępca szefa KAS Paweł Cybulski opowie o kampanii Bezpieczna transakcja, a także mechanizmie podzielonej płatności i roli dochowania należytej staranności w transakcjach handlowych.

Konferencja w Gdańsku w Dworze Artusa, ul. Długi Targ 43-44, rozpocznie się 5 października 2018 r. o godz. 10.00. Udział jest bezpłatny. Osoby zainteresowane prosimy o zarejestrowanie się na stronie internetowej poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na konkretną konferencję (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

Cykl konferencji organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Gospodarcze, partnera prowadzonej przez Ministerstwo Finansów i Krajową Administrację Skarbową kampanii edukacyjnej Bezpieczna transakcja.

Zobacz stronę internetową kampanii Bezpieczna transakcja (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

Więcej informacji o cyklu konferencji „Polscy przedsiębiorcy mówią o …" (link otwiera nowe okno w innym serwisie).
                                             

                                                       ***
Kampania edukacyjna Bezpieczna transakcja jest skierowana do przedsiębiorców. Dotyczy bezpieczeństwa obrotu gospodarczego i wyjaśnia mechanizm wyłudzeń VAT na przykładzie oszustw karuzelowych. Ma także za zadanie podnieść świadomość przedsiębiorców nt. ochrony przed nieświadomym wciągnięciem w karuzelę VAT.

Kampanię prowadzi Ministerstwo Finansów i Krajowa Administracja Skarbowa we współpracy z partnerami społecznymi i instytucjami państwowymi.
 

«Powrót