«Powrót

Listopadowe losowanie notebooków i tabletów w loterii

Listopadowe losowanie notebooków i tabletów w loterii

Listopadowe losowanie notebooków i tabletów w loterii

Grafika promująca Narodową Loterię Paragonową w tym napis
  • Dzisiaj kolejne losowanie 6 Lenovo ThinkPad i 5 iPad-ów Air 2 w Narodowej Loterii Paragonowej.
  • W losowaniu wezmą udział paragony fiskalne zarejestrowane w październiku 2016 r.
  • Tylko do końca miesiąca na stronie loterii i przez aplikację można rejestrować paragony z listopada.

25 listopada 2016 r. wylosujemy kolejnych 6 notebooków Lenovo ThinkPad i 5 tabletów iPad Air 2. Jak zawsze wyniki będą dostępne na stronie loteriaparagonowa.gov.pl/wyniki (ten link i kolejne otwierają nowe okna w innych serwisach). Losowanie będzie można obejrzeć na kanale YouTube loterii. W dzisiejszym losowaniu wartościowego sprzętu elektronicznego biorą udział zgłoszenia paragonów zarejestrowane na stronie loterii w październiku 2016 r. Przypominamy też, że tylko do 30 listopada można rejestrować paragony z kończącego się miesiąca, także z obecnie premiowanej branży „działalność taksówek osobowych", która obowiązuje do 31 grudnia.

Dowody zakupu towarów i usług można już rejestrować nie tylko przez stronę loterii, ale również przez specjalną aplikację. Można ją pobrać ze sklepu Google Play w systemie operacyjnym Android i z Appstore dla systemu iOS. Ikoną aplikacji jest logo loterii. Link do pobrania jest dostępny również na stronie Narodowej Loterii Paragonowej.

***

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która ma uświadomić Polakom, jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego i promować uczciwą konkurencję między przedsiębiorcami. Dlatego nagradzamy tych, którzy zachowują się odpowiedzialnie i biorą paragony lub proszą o nie w sytuacji, gdy sprzedawca sam ich nie wręcza.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy mieć 18 lat, kupić towar lub usługę za minimum 10 zł, a otrzymany paragon fiskalny zarejestrować. Do końca października 2016 r. Polacy zgłosili ponad 115 milionów paragonów.

«Powrót