«Powrót

Narodowa Loteria Paragonowa. Opel Astra dla warszawianki

Narodowa Loteria Paragonowa. Opel Astra dla warszawianki

Narodowa Loteria Paragonowa. Opel Astra dla warszawianki

Pani Joanna w samochodzie Opel Astra z logo Narodowej Loterii Paragonowej przed gmachem Ministerstwa Finansów
  • Pani Joanna z Warszawy odebrała Opla Astrę w Narodowej Loterii Paragonowej.
  • To trzynasta nagroda główna w akcji edukacyjnej Ministerstwa Finansów.
  • Wylosowaliśmy już ponad 160 nagród w zamian za rejestrowanie paragonów fiskalnych.

Szczęśliwa laureatka, pani Joanna z Warszawy, wraz z mężem odebrała 13 grudnia 2016 r. kluczyki do samochodu z rąk wiceministra Wiesława Janczyka. Zwyciężczyni pracuje w Warszawie w branży turystycznej, uczestniczy w loterii od samego początku i rejestruje miesięcznie ok. 20-30 zgłoszeń. Szczęśliwy paragon na kwotę 175,57 zł odebrała za zakupy spożywcze z października br. w jednym ze sklepów popularnej sieci handlowej. „Gratuluję serdecznie. Życzę dobrego i bezpiecznego użytkowania wygranej. Zachęcam do kontynuowania udziału w loterii, chciałbym żeby utrzymała Pani nawyk brania paragonów" – powiedział wiceminister Janczyk przekazując komplet kluczyków do samochodu.

Wiceminister Wiesław Janczyk z panią Joanną i jej mężem przed wygranym samochodem

To pierwsza Astra od momentu przedłużenia loterii. Do wygrania dla uczestników akcji edukacyjnej Ministerstwa Finansów pozostało jeszcze pięć takich aut. „Loteria nadal trwa. Nagrodą główną jest Opel Astra, a raz na kwartał dodatkowo losujemy Opla Insignię za paragony branżowe. W tym kwartale za przejazdy taksówką" – dodał Wiesław Janczyk oraz przypomniał, że dzięki odbieraniu paragonów wspieramy uczciwy obrót gospodarczy, a tym samym przyczyniamy się do lepszego funkcjonowania naszego kraju.

Atrakcyjne nagrody wciąż w grze

Na szczęśliwców czeka jeszcze siedem aut: 5 Opli Astra – nagrody główne w loterii i 2 Ople Insignia – nagrody specjalne, a także 35 iPadów Air2 i 30 Notebooków Lenovo. Do tej pory odbyło się 26 losowań, w których wylosowaliśmy 162 nagrody: 13 Opli Astra, 4 Ople Insignie, 91 iPadów Air 2 i 78 notebooków Lenovo ThinkPad.

Do 10 grudnia w ramach loterii zarejestrowano łącznie ponad 120 mln zgłoszeń, w tym ponad 150 tys. przez uruchomioną 23 listopada aplikację mobilną. jest oznaczona logo loterii, można ją można pobrać z (linki otwierają nowe okna w innych serwisach) Google Play albo App Store.

Zasady udziału w loterii

Aby wziąć udział w loterii wystarczy mieć 18 lat, kupić towar lub usługę za minimum 10 zł, a otrzymany paragon fiskalny zarejestrować na stronie loterii lub poprzez specjalną aplikację. Na nagrodę specjalną (Opla Insignię) mogą liczyć ci uczestnicy loterii, którzy rejestrują paragony z aktualnie premiowanych branż. Do końca roku taką branżą jest działalność taksówek osobowych, a od stycznia do marca 2017 r. – branża paliwowa.

Wszystkie wydarzenia dot. loterii można śledzić na jej profilach w mediach społecznościowych (linki otwierają nowe okna w innych serwisach):

«Powrót