«Powrót

Narodowa Loteria Paragonowa. Przekazaliśmy czternastego Opla Astrę

Narodowa Loteria Paragonowa. Przekazaliśmy czternastego Opla Astrę

Narodowa Loteria Paragonowa. Przekazaliśmy czternastego Opla Astrę

  • Nagroda główna w loterii tym razem jedzie na Podkarpacie.
  • Trzeba wierzyć i nie rezygnować – mówi zwycięzca.
  • W I kwartale nowa branża premiowana: sprzedaż detaliczna paliw płynnych do pojazdów silnikowych.

Laureatem czternastego losowania w Narodowej Loterii Paragonowej jest pan Andrzej z Rzeszowa. W loterii bierze udział od samego początku, wytrwale rejestrując wszystkie paragony – swoje i rodziny. Dzisiaj jego zaangażowanie zostało nagrodzone: wiceminister Marian Banaś wręczył mu kluczyki do Opla Astra, czyli nagrody głównej w kampanii edukacyjnej Ministerstwa Finansów. „Serdecznie Panu gratuluję i zachęcam do pobierania paragonów za każdym razem, kiedy będzie Pan robić zakupy" – mówił wiceminister podczas tradycyjnej uroczystości przed gmachem Ministerstwa Finansów. Szczęśliwy paragon pochodził z zakupów w jednym z popularnych dyskontów spożywczych na kwotę 22,27 zł. „To chyba najtańszy Opel Astra w historii" – śmieje się pan Andrzej, który przez większość życia zawodowego był związany właśnie z branżą motoryzacyjną. „Zachęcam wszystkich, żeby wysyłali paragony, bo jest możliwość wygrania. Trzeba w to wierzyć i nie rezygnować" – apeluje do uczestników loterii zwycięzca grudniowego losowania. To pierwszy Opel Astra wydany w 2017 r. Do wygrania pozostało jeszcze łącznie 5 aut: 3 Ople Astra – jako nagrody główne i 2 Ople Insignia – jako nagrody specjalne, a do tego nowoczesny sprzęt elektroniczny: 30 iPadów i 24 Notebooki.

Od stycznia do marca premiujemy branżę paliwową

Narodowa Loteria Paragonowa premiuje aktualnie sprzedaż detaliczną paliw płynnych do pojazdów silnikowych. W związku z tym wszystkie paragony fiskalne wydane za zakup paliw kupionych na stacjach benzynowych będzie można zgłaszać do loterii jako paragony branżowe. Tym samym wezmą udział w losowaniu nagrody specjalnej – samochodu osobowego marki Opel Insignia, wraz z rocznym ubezpieczeniem OC/AC. Akcję wspierają partnerzy branżowi: Polska Izba Paliw Płynnych, Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego oraz największe sieci stacji benzynowych: BP, Orlen, Shell i Statoil.

Aplikacja mobilna ułatwia udział w loterii

Paragony fiskalne można zgłaszać do loterii nie tylko przez stronę internetową, ale też za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej. Automatycznie sczytuje ona z paragonu takie dane jak NIP podatnika, który go wystawił, numer kasy fiskalnej, datę oraz kwotę. Umożliwia również wpisanie i zapamiętanie adresu e-mail i numeru telefonu uczestnika, co powoduje przepisanie tych danych do formularza zgłoszeniowego loterii. Co ważne, narzędzie to nie zbiera żadnych danych ani zdjęć paragonów. Aplikacja jest dostępna w systemach operacyjnych Android i iOS a jej znakiem rozpoznawczym jest logo loterii.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy mieć 18 lat, kupić towar lub usługę za minimum 10 zł, a otrzymany paragon fiskalny zarejestrować na stronie loterii lub za pomocą aplikacji.

Ogółem, od początku trwania loterii, Polacy zarejestrowali blisko 125 mln paragonów.

Poniższe linki otwierają nowe okna w innych serwisach

«Powrót