«Powrót

Podwójne losowanie samochodów w loterii

Podwójne losowanie samochodów w loterii

Podwójne losowanie samochodów w loterii

W dzisiejszym losowaniu w Narodowej Loterii Paragonowej do wygrania aż dwa samochody. Opel Astra jako nagroda główna za czerwcowe zgłoszenia paragonów fiskalnych oraz Opel Insignia jako nagroda specjalna za paragony rejestrowane od kwietnia do czerwca z branży "konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych". Transmisja losowania w TVP 3 o 21.

Grafika promująca loterię paragonową - widać na niej dwa samochody (Opel Astra i Insignia) oraz między innymi napis Dwa auta do wygrania - 18 lipca losowanie specjalne w Narodowej Loterii Paragonowej.

W wyniku losowania z 18 lipca do uczestników loterii organizowanej przez Ministerstwo Finansów trafi już ósmy samochód Opel Astra i trzeci Opel Insignia. Astra to główna nagroda w Narodowej Loterii Paragonowej, którą losujemy co miesiąc spośród paragonów fiskalnych zarejestrowanych na stronie internetowej loteriaparagonowa.gov.pl (link otwiera nowe okno w innym serwisie). Natomiast losowanie Opla Insignii odbywa się co kwartał i biorą w nim udział zgłoszenia z tzw. branż premiowanych, które zmieniają się co kwartał. Tym razem losowaniem będzie objęta „konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych" z paragonów zarejestrowanych w okresie kwiecień-lipiec 2016 r. Przypominamy, że aktualnie (lipiec-wrzesień) premiujemy „restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowanie i podawanie napojów".

Transmisja losowania na kanale TVP 3 o godz. 21. Numery zwycięskich zgłoszeń można też sprawdzać na loteriaparagonowa.gov.pl/wyniki (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

***

Narodowa Loteria Paragonowa ma uświadamiać Polakom, że wydawanie i branie paragonów przy każdych zakupach towarów i usług oraz proszenie o paragon w sytuacji, kiedy sprzedawca zapomina o jego wydaniu, to postawa obywatelska, która przekłada się na lepsze funkcjonowanie kraju i finansowanie usług, z których wszyscy korzystamy na co dzień. Loteria tym samym podkreśla związek między braniem paragonu a wpływami do budżetu państwa. Pamiętanie o paragonach to również wspieranie uczciwych przedsiębiorców i kształtowanie zdrowej konkurencji między nimi.

Więcej informacji na stronie loterii (link otwiera okno w innym serwisie).

«Powrót