«Powrót

Seminarium online o raportowaniu niefinansowym

Seminarium online o raportowaniu niefinansowym

Seminarium online o raportowaniu niefinansowym

Grafika przedstawiająca otwarty laptop
  • Już 2 marca w godz. 11-13 odbędzie się praktyczne seminarium edukacyjne nt. nowego obowiązku rozszerzonego raportowania informacji niefinansowych.
  • Będzie je można śledzić online na specjalnej stronie internetowej.

Do udziału w bezpłatnym seminarium zgłosiło się ponad 300 osób. Będzie to dyskusja na tematy zgłoszone przez zarejestrowanych uczestników. Oprócz ekspertów Ministerstwa Finansów (MF) w seminarium wezmą udział przedstawiciele współpracujących instytucji: Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Komisji Nadzoru Finansowego, CSR Info, Polskiej Izby Biegłych Rewidentów oraz Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.

Link do seminarium online i dodatkowe informacje
Link do seminarium będzie aktywny 2 marca online od godziny 10.50 na specjalnej stronie internetowej dostępnej dla zalogowanych uczestników (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

Więcej informacji jest dostępnych na stronach MF Raportowanie niefinansowe (np. publikacje i poradniki) i Raportowanie rozszerzonych informacji niefinansowych oraz o polityce różnorodności (materiały informacyjne nt. raportowania niefinansowego i zestaw przykładowych pytań wraz z odpowiedziami. W tym miejscu zostaną również umieszczone opracowania poseminaryjne).
 

«Powrót