«Powrót

Wakacje z Narodową Loterią Paragonową

Wakacje z Narodową Loterią Paragonową

Wakacje z Narodową Loterią Paragonową

Grafika promująca Narodową Loterię Paragonową w tym napis Zapraszamy na trasę koncertową Lato z radiem - zarejestruj paragon na stoisku Ministerstwa Finansów

Przez całe wakacje Narodowa Loteria Paragonowa będzie gościć na trasie koncertowej „Lata z Radiem" Polskiego Radia. W lipcowe i sierpniowe weekendy odwiedzimy łącznie 10 miast w całej Polsce. Na naszych gości czekają liczne atrakcje oraz możliwość rejestracji paragonów w loterii. Już w najbliższy weekend, tj. 9 i 10 lipca, zapraszamy do Solca Kujawskiego i Inowrocławia.

Imprezy „Lata z Radiem" oraz Narodowej Loterii Paragonowej będą świetną okazją do zabawy dla całej rodziny. Dorośli będą mogli zarejestrować paragony fiskalne na stronie loterii i wziąć udział w kolejnych losowaniach samochodów, tabletów i laptopów. Będą też mogli sprawdzić swoją wiedzę w quizie edukacyjnym – dla najlepszych przewidziane są upominki, a także napić się aromatycznej kawy. Na dzieci czeka specjalne show (do obejrzenia co godzinę), zabawa edukacyjna „Zrób zakupy w naszym sklepie", kolorowanki, gry i wiele innych atrakcji. A na poczęstunek - popcorn.

Sprawdź, gdzie odbędą się imprezy „Lata z Radiem" z udziałem Narodowej Loterii Paragonowej:

 • 9.07.2016 – Solec Kujawski, stadion miejski OSiR, ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3
   
 • 10.07.2016 – Inowrocław, teren zielony obok "Kauli", ul. Jana Molla
   
 • 16.07.2016 – Miastko, plac rekreacyjny przy ul. Dworcowej
   
 • 23.07.2016 – Rabka Zdrój, Plac Targowy, ul. Orkana
   
 • 6.08.2016 – Kalisz, teren zielony przy ul. Hanki Sawickiej, Plac Bohaterów Westerplatte
   
 • 7.08.2016 – Stegna, plac przy ul. Jagiełły
   
 • 14.08.2016 – Stalowa Wola, Stadion Miejski, ul. Hutnicza 15
   
 • 20.08.2016 – Augustów, plaża przy amfiteatrze nad jeziorem Necko
   
 • 21.08.2016 – Grajewo, boisko sportowe przy Klubie Hades, ul. Wojska Polskiego
   
 • 28.08.2016 – Otwock, stadion OKS Otwock, ul. Sportowa 1

***

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która rozpoczęła się 1 października 2015 r.

Zasady udziału w loterii są proste. Mogą w niej uczestniczyć osoby pełnoletnie, które zakupiły towar lub usługę za minimum 10 zł brutto, zachowały świadczący o tym paragon fiskalny i w miesiącu zakupu zarejestrowały go na stronie internetowej loterii (link otwiera nowe okno w innym serwisie). Każdy może zgłosić dowolną liczbę paragonów fiskalnych, przy czym jeden paragon można zgłosić tylko raz.

Wszystkie wydarzenia dotyczące Narodowej Loterii Paragonowej można śledzić na jej profilach w mediach społecznościowych (linki otwierają okna w innych serwisach):

«Powrót