«Powrót

Konkurs Podatkowi Liderzy nt. wsparcia przedsiębiorczości rozstrzygnięty

Konkurs Podatkowi Liderzy nt. wsparcia przedsiębiorczości rozstrzygnięty

Konkurs Podatkowi Liderzy nt. wsparcia przedsiębiorczości rozstrzygnięty

Dwie postacie na grafice oraz napis „Konkurs podatkowi liderzy IV edycja
 • W kolejnej edycji konkursu „Podatkowi liderzy" studenci i absolwenci zgłaszali swoje pomysły na podatkowe wsparcie przedsiębiorczości.
 • Laureaci mogą liczyć na płatny staż w Ministerstwie Finansów (MF) oraz udział w grupie roboczej, która zajmuje się tworzeniem nowych rozwiązań podatkowych.

Podatkowe wsparcie przedsiębiorczości to temat czwartej edycji konkursu „Podatkowi liderzy". Uczestnicy proponowali sposoby na zwiększenie atrakcyjności Polski jako miejsca inwestowania kapitału oraz rozwiązania, które mają zachęcić Polaków do założenia własnego biznesu. Laureaci przedstawili twórcze i innowacyjne pomysły, które będą mieli szansę realizować w Ministerstwie Finansów.

Komisja konkursowa wyłoniła 12 laureatów, którzy otrzymają propozycje płatnych staży w MF. W ich trakcie wezmą udział w rozwiązywaniu aktualnych wyzwań, które stoją przed polskim prawem podatkowym.

Pierwsza edycja konkursu odbyła się w czerwcu 2017 r. Od tego czasu aż 38 laureatów odbyło staże w Ministerstwie Finansów, gdzie zapoznali się z pracą nad nowymi rozwiązaniami podatkowymi.

Laureaci konkursu:

 1. Wojciech Koj
 2. Paweł Majchrowski
 3. Szymon Piecha
 4. Marcin Pluta
 5. Michał Polewiak
 6. Piotr Prandecki
 7. Marlena Syliwoniuk
 8. Mateusz Śmiałek
 9. Jacek Turek
 10. Hanna Wydorska
 11. Konrad Zając
 12. Kamila Zelga
«Powrót