«Powrót

Pierwsze losowanie nagród w Narodowej Loterii Paragonowej

Pierwsze losowanie nagród w Narodowej Loterii Paragonowej

Pierwsze losowanie nagród w Narodowej Loterii Paragonowej

W poniedziałkowym losowaniu zwycięzca otrzyma Opla Astrę, a dwie osoby wygrają nowoczesne iPady Air 2. W losowaniu wezmą udział paragony fiskalne wystawione w październiku br. i zarejestrowane w tym samym miesiącu na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl (link otwiera nowe okno w innym serwisie). Pierwsze losowanie w ramach Narodowej Loterii Paragonowej odbędzie się 16 listopada na antenie TVP Regionalnej o 21.00.

Grafika informująca o losowaniu, które ma się odbyć w dniu 16 listopada 2015 r., podczas którego do wygrania jest samochód Opel Astra oraz dwa iPAD-y AIR: widoczny jest samochód Opel Astra oraz dwa iPAD-y.

Zasady loterii są proste: wystarczy mieć 18 lat, kupić towary lub usługi za minimum 10 zł, zarejestrować paragon fiskalny w miesiącu zakupu na stronie loterii i zachować go do dnia losowania. Pierwsza wylosowana osoba wygra nagrodę – Opla Astrę. Gdyby jednak nie mogła odebrać głównej nagrody, bo na przykład zgubiła paragon – zadbamy o to, by nagroda nie przepadła. Dlatego losujemy także dwa numery rezerwowe spośród zarejestrowanych paragonów. To dla nich są  przewidziane tablety, ale w sytuacji, kiedy przekazanie samochodu pierwszej osobie będzie niemożliwe, otrzyma go pierwszy z wylosowanych numerów rezerwowych. A w sytuacji, kiedy i on nie będzie mógł otrzymać głównej nagrody – drugi z nich.

Dodatkowo w podziękowaniu za uczciwą sprzedaż multimedialny tablet otrzyma sprzedawca, który wystawił paragon dla odbiorcy głównej nagrody w losowaniu, czyli samochodu. 

Pamiętajmy, że nasze szanse na wygraną zależą od dwóch czynników:

  • pierwszym jest ogólna liczba wszystkich zarejestrowanych paragonów,
     
  • drugim natomiast liczba zrejestrowanych paragonów przez daną osobę.

Warto pamiętać, że im więcej dana osoba zarejestruje paragonów, tym większe ma szansę na wygraną.

Narodowa Loteria Paragonowa potrwa do końca września 2016 r. Dlatego cały czas warto rejestrować swoje dowody zakupu na  www.loteriaparagonowa.gov.pl (link otwiera nowe okno w innym serwisie) i dać sobie szanse na wygranie atrakcyjnych nagród. Tym bardziej że udział w loterii nic nie kosztuje – wystarczy paragon z codziennych zakupów za jedyne 10 zł.

Losowanie dodatkowych nagród (6x notebook Lenovo ThinkPad, 5x iPad Air 2) odbędzie się 27 listopada br.

***        ***        ***

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, której celem jest uświadomienie Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Biorąc paragon wspierasz uczciwych przedsiębiorców i uczciwą konkurencję między nimi. Podczas pierwszego miesiąca loterii Polacy zarejestrowali blisko 17 milionów paragonów fiskalnych, z czego prawie 375 tys. to paragony z branży: fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne, która jest pierwszą z czterech branż premiowanych w loterii.

«Powrót